HAKKIMIZDA

Yarım asırdır Antep fıstığı sektöründe faaliyet gösteren firma, çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik olanakların kullanıldığı 4000 m2 lik tesisinde kaliteden ödün vermeden imalatına devam etmektedir.

Gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla daha hızlı ve daha kaliteli mamül oluşumu için çalışmalarına devam edip. Sektöründe öncülüğünü devam ettirmektedir.

Konumu itibarıyla çiftçiye yakın mevkide oluşu, verimliliği arttırdığı gibi daha teze ve daha güvenilir ürünlerin satın alımını sağlamaktadır. Tarladan imalata giriş süresinin çok kısa olmasından dolayı Antep Fıstığında bulunan Aflatoksin miktarını da kabul edilebilir seviyelere indirmiştir.

Hammadde alımında başlayan titiz süreç , üretimin tüm aşamalarında nitelikli ve tecrübeli personelle devam ettirilmektedir.

Tüm hijyenik koşulların sağlandığı tesisimizde, müşterimizin istediği spekslerde ve istenilen ambalajlarda üretim yapılabilmektedir.

Nitelikli personelle her aşamada kalite anlayışını koruyan Altın Fıstık; ilkeli ve güvenilir yaklaşımı sayesinde markalaşma sürecini devam ettirmektedir.
 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

 

Misyonumuz; 

“Aldığımız ürünleri Modern, Sağlıklı ve Hijyenik ortamlarda, müşteri beklentilerine ve Damak Tadına uygun olarak işlemek, Üretimi  sürekli olarak iyileşmeye ve mükemmele doğru götürmek, mevcut kapasiteyi geliştirmek, Ürünlerimizi Yurtiçi ve Yurtdışı Piyasalara pazarlamak ve üretici ortaklarına mümkün olan en yüksek faydayı sağlamaktır.”

Vizyonumuz;

“Dünyanın en kaliteli Antep Fıstığını üretmek, Fıstık sektörü başta olmak üzere, Gıda Sektörünün satış ve pazarlamada öncü firmalarından biri olmak, Müşterilerimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmaktır.”

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız,insan sağlığına, gıda güvenliğine ve kaliteye azami ölçüde özen göstererek mevzuatlara,standartlara ve müşteri beklentilerine uygun ürün / hizmet sunmayı kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

Yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarımızın özünü; bütün çalışmalarımızın müşteri memnuniyetinin verdiği sorumluluk duygusu içerisinde yüksek motivasyonla etkin katılımını sağlamak teşkil etmektedir.

Temel politikamız; "Sıfır Hata" prensipleri ve sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda müşterilerimiz memnun olsa dahi onlara daima daha iyisini vermeye çalışmaktır. 

Fabrikamızda TS EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve TS EN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ile üretim yapılmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI

Altın Fıstık' nın insan kaynaklarının değerlendirilmesinde önce insan gelir. İnsan kaynaklarımızdaki hedeflerimizde şunları sıralayabiliriz:

  •  Nitelikli insan kaynağıyla çalışmak
  •  Çeşitli ödüllerle çalışanların verimini ve özverisini arttırmaya teşvik etmek
  •  Maksimum performansa ulaşmak için çalışanlarımıza sürekli eğitimlerle destek vermek.